ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Pekne vysvietené námestie, Betlehem či Mikuláš dotvorili atmosféru Vianoc

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnešný predvečer zavítal medzi naše deti Mikuláš. Prišiel tradične so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom na koči ťahanom koníkmi. Pristál na námestí, kde sa množstvo detičiek čakalo na spoločnú fotografiu  spolu s ním.

Je treba uznať, že tento rok je námestie vyzdobené naozaj veľmi pekne. Atmosféru blížiacich sa Vianoc dotvára vkusne nasvietený drevený Betlehem a príjemná hudobná produkcia. Pri takto pre deti významnej udalosti sme nemohli chýbať ani my a tak prinášame zopár fotografií.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. O čom to tu trepeš? To čo si tu napísal, nemá ani hlavu, ani pätu. Ani sám tomu nemôžeš rozumieť, čo si napísal.

  2. Vsetci sme to pochopili len ty nie. A ten skurvysyn regan zlodejsky na voze s mikulasom. Ze ho od tial neskopol ten mikulas.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img