ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Pozvánka na vianočné vystúpenie žiakov ZUŠ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Základnej umeleckej školy Jána Fischera-Kvetoňa / Konečne po 2 rokoch virtuálnej prezentácie sme pripravili pre všetkých Vás, malých, veľkých, deti aj dospelých každoročné vianočné vystúpenie žiakov Základnej umeleckej školy Jána Fischera-Kvetoňa v Seredi s názvom Ďakovanie anjelom strážnym dňa 13.decembra 2022 ( utorok) o 17,00 hod. v estrádnej sále Domu kultúry v Seredi.
Ste všetci srdečne pozvaní. Vstup je voľný!
Aj tentoraz na javiskovej oblohe zažiari anjel, výtvarníci z našej školy Vám ponúknu vianočné darčeky a všetko ostatné si už pozriete na predstavení.
Naše predstavenie podporili: Mesto Sereď, Združenie rodičov pri ZUŠ, BIC SLOVAKIA s.r.o.
Pozvánka na vianočné vystúpenie žiakov ZUŠ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img