ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Neznámy vodič zrazil v Bielom Kostole cyklistu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti hľadajú svedkov dopravnej nehody bicykla a neznámeho auta pri obci Biely Kostol.

K zrážke došlo v nedeľu, 4.12.2022, o 13:40 h na ceste medzi obcou Ružindol a mestom Trnava. Vodič neznámeho auta odbočoval vpravo z vedľajšej cesty, pričom nedal prednosť jazdcovi na bicykli, ktorý išiel po hlavnej ceste. 28 ročný cyklista utrpel pri nehode zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. Policajti u muža alkohol nezistili.

Podľa našich informácií by malo byť predmetné auto modrej farby s nemeckým evidenčným číslom.

Ak ste boli svedkom nedeľnej nehody, prípadne ste modré auto približne v danom čase v okolí miesta zrážky videli, kontaktujte nás na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo príďte osobne na Okresný dopravný inšpektorát v Trnave, na Starohájskej ulici. Informácie nám môžete napísať aj cez súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img