ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Príprava na Vianočné trhy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Celé dva týždne sa stretávali deti (žiaci ZŠ) v priestoroch Klubu dôchodcov v Pate, pod vedením dobrovoľníčok z radov rodičov, aby sa pripravili na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 3. decembra 2022 o 13.00 h v priestoroch areálu nového kostola. Počas týchto dní vyrábali adventné vence, vianočné ozdoby na stromček a iné vianočné dekorácie. V sobotu 26. novembra piekli a zdobili vianočné pečivo a oblátky. S prípravou vianočných dekorácií deťom pomáhali Petra Százová, Janka Čaplová, Iveta Pobočková, Lenka Vašková, Adriana Valovičová, Martina Matejková, Laura Meštráková a Martina Suchánková. Do tajov pečenia vianočných trubičiek a oblátok zaúčali deti členky Klubu dôchodcov Helena Mesárošová a Jaroslava Horváthová.

Výťažok z predaja svojich výrobkov venujú deti na skrášlenie okolia základnej školy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img