ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Vianoce v múzeu – sviatočná rodinná sobota vo Vlastivednom múzeu v Galante

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vlastivedné múzeum Galanta |MM|  Vo Vlastivednom múzeu v Galante pozývajú záujemcov na sviatočnú rodinnú sobotu s názvom Vianoce v múzeu. 10. decembra poobede sa návštevníci môžu tešiť na tvorivé dielne, remeselnícky trh a živý Betlehem.

Vo Vlastivednom múzeu v Galante opäť pripravili sviatočný rodinný program s tvorivými dielňami, regionálnym remeselníckym trhom a živým betlehemom na nádvorí. Múzejníci umiestnili tvorivú dielňu vo veľkej výstavnej sále. Návštevníci sa môžu tešiť na zdobenie medovníkov, na výrobu vianočných ozdôb, eko kútik a prípravu oplátok. Remeselnícky trh bude mať regionálny charakter. Drevené ozdoby, keramika, vonné sviečky, mydlá a soľ do kúpeľa, šperky a obrazy vyrobené tvorcami z okolia Galanty si určite nájdu miesto pod stromčekom. Na nádvorí múzea tentoraz návštevníkov čaká roztomilý betlehem so živými zvieratkami z farmy Humanita.

Sviatočné podujatie s názvom Vianoce v múzeu sa uskutoční 10. decembra 2022 v čase od 13:00 do 17:00 hod. v hlavnej budove Vlastivedného múzea v Galante. Vstupné na podujatie: základné 2€, študenti a seniori 1€. (Posledný vstup o 16:30 hod.)

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img