ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Pozvánka na diskusiu s Martinou Felonenko a Mirekom Tódom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Múzeum holokaustu v Seredi /  SNM-MŽK-Múzeum holokaustu v Seredi Vás srdečne pozýva na diskusiu s Martinou Felonenko a Mirekom Tódom, ktorá sa uskutoční 25. novembra 2022 o 10.15 hodine v priestoroch múzea.

Martina Felonenko je mladá Ukrajinka, ktorá sa stala tvárou slovenskej poštovej známky Solidarita s Ukrajinou. Na vlastnej koži zažila začiatok vojny a bombardovanie Kyjeva.

Diskusie sa zúčastní aj Mirek Tóda zahraničný reportér Denníka N, ktorý pravidelne podáva správy priamo z vojnovej oblasti na Ukrajine.

Diskusiu s hosťami bude viesť Martin Korčok vedúci Múzea holokaustu v Seredi a zúčastnia sa jej študenti stredných škôl.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Mmmh samá smotánka. Dúfam že budú potme a nech ani nekuria,alebo nech šetria plyn. Alebo nech si pustia plyn…teda kúrenie.😁😁😁

 2. Zero 24. novembra 2022, 20:57 – pre anonymneho diskutujuceho s takto primitivnym vyjadrovanim by mal byt pristup k sireniu informacii zakazany.

  Aj sloboda slova a demokracia by mala mat hranice.

 3. Anonym 25. novembra 2022, 7:38
  Ten výplach sa deje v celej spoločnosti denne a kontinuálne už od 1.3.2020. A prizvaní hostia na diskusiu sú „garantom“ objektívnych informácií. Najmä Mirek 😁😁😁

 4. treba pozvat aj nejakeho ukrajinca z azovskeho praporu,co ma vytetovane 10cm hakove krize na krku ako ich pravidelne ukazuju,myslim,ze p Korcok by bol“ nadseny“.ale na slovensky by sa vladny smradi aj takemuto hajzlovi poklonili,lebo je z ukrajiny.

 5. Vzdy sa snazim nad mieru standardu pochopit motiv niektorych extremne sa k veci stavajucich diskutujucich.

  Pytam sa, co o Ukrajine, vojne, Holokauste, ale konieckoncov aj o Rusku alebo USA vie niektory z vyssie diskutujucich anonymov?

  Sudiac z obsahu napisaneho textu – uplne nic !!

  Napriek tomu, ze som sa tom uplne opacne, ja som na debatu isiel a dala mi vela. Slecna je uprimna a prijemna a hlavne – potvrdila mi uz zname fakty. Mirek Toda rovnako na rozdiel od vyssie diskutujucich vie, o com hovori. Oni to totiz ZAZILI OSOBNE.

  A v tom je rozdiel medzi ludmi identifikovanymi a hovoriacimi o realite a anonymami neschopnymi ani len podpisat sa.

  Su proti Ukrajine. V Rusku by uz za iny nazor sedeli v base.

 6. pravdu mate Majko vsetci sme sprosti,nikde sme neboli,nemame ani elektriku,ani citat nevieme,este,ze mame Vas,budem sa k Vam modlit,dakujeme otce.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img