ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

Katarínska krojovaná zábava

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Obecný úrad v Pate v spolupráci s Farským úradom pozývajú širokú verejnosť na Katarínsku batôžkovú, krojovanú zábavu, ktorá sa uskutoční v sobotu 26. novembra 2022 o 17.00 h. v kultúrnom dome U Palušáka.

Do tanca a spevu bude hrať folklórna skupina Malženičan z Malženíc a Ľudová hudba Čerešienka z Brezna. S krátkym programom vystúpia aj deti FS Studienka.

Súčasťou programu bude aj tombola pre deti i dospelých. Vstupenky v hodnote 5€ /dospelí a 2€ /deti do 15 rokov, je možné zakúpiť na Obecnom úrade v Pate.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dúfame, že pán starosta bude mať po zábave ešte aj chuť odstrániť nelegálne skládky tvorené z jeho súhlasom
    1. V obci prebehla rekonštrukcia Majerskej ulice a odpad skončil navozený na starej Seredskej ulici v hrádzi kúsok od zberného dvoru( obsahuje stavebný odpad ako betón a asfalt )
    2. V obci prebieha výstavba kanalizácie, odpad končí na konci ulice Hájska, časť Dolinky pri diaľnici ( obsahuje stavebný odpad betón a asfalt)
    Na jednej strane vysádza v obci stromy a na druhej devastuje okolie obce
    Zákon je zákon pán starosta a platí pre každého

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img