ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Bez batohu do školy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Jana Amosa Komenského / Včera sme prežili ďalší zaujímavý tematický deň pod názvom ´NoBackDay´ alebo aj „Deň bez batohu“.

Žiaci tu mohli prejaviť svoju tvorivosť a kreativitu tým, že si priniesli do školy školské pomôcky v rôznych nádobách, len nie v školských taškách. Kufre, nákupné vozíky, košíky, igelitky, krabice, klietky pre zvieratká a iné včera nahradili školské batohy. A aký názor mali na tento deň naši študenti? „Prísť bez tašiek bol veľmi dobrý nápad, aj keď to bolo ťažšie, ako so školskou taškou“. „Aspoň je sranda, niektorí sa na tom smejú“. „Super nápad, zobrať si niečo iné ako školský batoh, bavilo ma to“. “Bol som s tým v pohode, ale každý deň by som to nevedel nosiť“.

Ďakujeme za vaše skvelé nápady. Vašou účasťou ste podporili myšlienku „Dňa bez batohov“, a to zvýšiť povedomie miliónov detí na celom svete, ktoré chodia do školy so svojimi školskými potrebami a knihami v rukách, pretože si nemôžu dovoliť školské tašky.

Mgr. Jana Fogelová

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img