ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Gymnázium v Seredi Vás pozýva na Deň otvorených dverí

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Gymnázium Vojtecha Mihálika v Seredi organizuje na 1. decembra Deň otvorených dverí. Je určený pre žiakov 5. a 9. ročníkov základných škôl, ich rodičov a širokú verejnosť. Podujatie sa uskutoční v čase od 15:00 hod. do 17:00 hod.

Návštevníci si budú môcť prezrieť priestory školy, triedy aj učebne. Učitelia Vám ochotne poskytnú informácie ohľadom štúdia a školských aktivitách.

Gymnázium Vojtecha Mihálika je všeobecnovzdelávacia stredná škola, ktorá pripravuje žiakov v štvorročnom a osemročnom vzdelávacom programe. Poskytuje úplné stredné všeobecné vzdelanie ukončené maturitou. Začiatky seredského gymnázia sa začali písať v roku 1953. Tak ako celá školská sústava prešla v druhej polovici 20. storočia mnohými zmenami, prešlo mnohými zmenami aj gymnázium. Dlho to bola jediná stredná škola v Seredi.Škola sa postupne rozširovala a rozvíjala. Poslednou významnou zmenou bolo popri štvorročnom gymnáziu všeobecného zamerania zriadenie osemročného gymnázia so zameraním na cudzie jazyky v roku 1997. Zriaďovateľmi školy boli postupne Povereníctvo školstva a kultúry, Ministerstvo školstva, Školská správa, Krajský úrad a v súčasnosti je to Trnavský samosprávny kraj. Seredské gymnázium vychovalo za päťdesiat rokov svojej existencie stovky ľudí, z ktorých sa stali lekári, inžinieri, učitelia, umelci ale i kňazi, z nich mnohí sa stali vo svojej profesii špičkovými odborníkmi.

Ak sa neviete rozhodnúť kde pokračovať v štúdiu, práve návšteva gymnázia Vám môže uľahčiť rozhodovanie. Možno práve Vy sa zaradíte medzi ďalších úspešných absolventov školy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img