ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Páchateľ ukradol bicykel pri Kauflande, mestskí policajti ho vypátrali

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď / V nedeľu nám bola oznámená krádež bicykla, ktorý mala majiteľka neuzamknutý pred Kauflandom.

Naši policajti dnes na základe osobnej a miestnej znalosti vypátrali páchateľa krádeže, ktorému odňali aj odcudzený bicykel. Majiteľka sa určite poteší.

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Miloš Majko, presne,ako píšete,ozaj príjemné prekvapenie.Po neuzamknutom bicykli vôbec nemuseli pátrať.Chlapci a dievčatá, zdá sa mi,že u MP sú dve ženy, ďakujeme.

  2. Takže pracovník za pásom si spraví svoju robotu na 100 %. Aj o ňom bude článok a dodatok že “ príjemné prekvapenie“ ?

    Tu sa objasnia 2 bicykle a tvárme sa že všetko je v poriadku.

  3. To je uzasne, do akeho stadia zufalstva sme sa to dostali, ked treba poukazovat na taketo skutky MP, ktore by mali byt samozrejme. Preco nenapisete aj o predavacke v obchode, ze zakaznikovi spravne nablokovala tovar? MP sa aj tak moze hanbit za pokutovanie kamionistov po tom co prejdu cez most a za buzerovanie obycajnych ludi !!!

  4. Čo to tu píšeš za kraviny? Článok o voze, ty o koze. Keď milá pani si neuzamkla bicykle, že ho nepriamo ponúkala na odcudzenie, je vôbec MP zlodeja hľadať? To už nemala na zakúpenie si zámku, alebo si nedala tú námahu, aby ho uzamkla? Takto si niekto dovoľuje ešte aj obviňovať MP?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img