ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Váhovčan v Seredi odcudzil 18 kusov sadrokartónových tabúľ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď / Príslovie „príležitosť robí zlodeja“ si osvojil občan z Váhoviec, ktorý v pondelok v čase 18:55 hod. na D.Štúra 758 odcudzil 18 ks sadrokartónových tabúľ. Tabule mali občania bytovky uložené pri bytovke, nakoľko im firma vykoná prerábku vo vchode.

Pri nakladaní tabúľ na prívesný vozík si konanie všimla pozorná obyvateľka, ktorá celú udalosť nahlásila na MsP. Na základe týchto informácií, hliadka MsP zistila majiteľa vozidla, ktorého ihneď navštívila v mieste bydliska.

Po príchode na miesto už páchateľ vo dvore vykladal z vozíka odcudzený materiál. Ku krádeži sa priznal, zaplatil uloženú pokutu a ukradnutý materiál vrátil na pôvodné miesto.

zdroj Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Hlásili ste túto skutočnosť polícii? Nie som odborník v právnej oblasti, ale či by toto už nebolo možné kvalifikovať ako pokus o ublíženie na zdraví, prípadne iný obdobný paragraf. To by už aspoň dotyčného prešla chuť kradnúť aj do budúcna.

 2. Policajti to neriešili nakoľko mi neublížil, Vraj tento pán z Vahoviec je Ing a pred týždňom volali naňho políciu aj spoluobčania nakoľko vyvazal smeti pod tites.

 3. Po papuli by som mu veru dala ,ale dovi čoho bol schopný keďže hovoria ze je agresívny. Snáď ho skúsenosť kradnúť prefacka sama .

 4. je to len trubka .byval 20 rokov v ds.rozviedol sa a j len nestastny kokt.udrbe za 80e trocha sadry, a je z toho halo.ini kradnu tisice statisice na dph,a su akoze uspesny podnikatelia.nerieste.je to nestastni k….

 5. Presne tak, je to neštastník zabudnutý v čase. Možno si myslel, že je to vyhodené a jemu sa to zíde na tú starú barabizňu. Však on o živote nič nevie. Ani auto si nevie zaparkovať pred domom. Stojí tak, že človek nevidí na hlavnú cestu. Neverím, že by kradol úmyselne, proste chudáčik o ktorom by som nepovedal, že má titul. Aj keď takých je viac a sedia dokonca v parlamente, ba aj vo vláde 🙂

 6. Pán inžinier dobehla vás karma?! To máte za tu sťažnosť čo ste napísali na nás že sme vám neprišli opraviť v sekunde keď ste si to vy priali,to vás chytila naša zamestnankyňa.Ze sa takto znížite by som na vás nepovedal. Racej ste si mali vybaviť povolenie na tie včelí ktoré máte na čierno bez povolenia umiestnené na novom Majeri.Komu niet rady tomu niet ani pomoci.

 7. Je uz zname meno a priezvisko zlodeja prichyteneho pri kradezi?

  Demokracia nam akosi kriva a vysledky vidime dnes a denne. Arogancia a okradanie inych sutupa a spolocnost sa boji (alebo nechce?) pomenovat zlodejov.

  V minulosti ich zatvorili do klietky hanby na namesti, dnes im uvadzame inicialy a maju vacsie prava, ako poskodeni. Kazdy zlodej a to aj za kradez v obchode, v politike, v samosprave a vlastne vsade kde si neopravnene prisvoji nieco, co mu nepatri, by mal byt vystaveny VEREJNEJ HANBE obcanov.

  Lebo inak slusny a poctivy obcan je v nevyhode. A tak sa slusnost a poctivost nevyplaca.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img