ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Trnavskí dopraváci zastavili dvoch opitých vodičov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Dopravní policajti včera riešili vodičku na aute Citroën Xsara Picasso v obci Sokolovce, okres Piešťany.

41 ročná žena jazdila cez obec rýchlosťou 87 km/h, čím maximálnu povolenú rýchlosť prekročila o 37 km/h. Policajti vodičku skontrolovali a podrobili ju aj dychovej skúške. Žena mala, o 11:00 h dopoludnia, v dychu 0,65 promile alkoholu. Policajtom povedala, že večer predtým popíjala vodku.

Dopraváci jej ihneď zadržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu jej zakázali. Za priestupky v doprave bude riešená v správnom konaní.

 

V MAJCICHOVE SA ZAS PILO VÍNO

Dnes ráno zastavili dopravní policajti, v rámci akcie SITO, vodiča na aute Citroën C-Elysée v obci Majcichov, okres Trnava. 54 ročný pán nafúkal 1,33 promile. Podľa jeho slov mal včera večer piť víno. Policajti ho obmedzili na osobnej slobode, zadržali mu vodičský preukaz a riešia ho za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Upozorňujeme vodičov, aby nezabúdali ani na zostatkový alkohol. Ten je totiž veľmi nebezpečný, pretože sa človek síce cíti triezvo, ale jeho sústredenie a rýchlosť reakcie sú oslabené. Jazdite preto zodpovedne, dodržiavajte predpisy a za volant nikdy nesadajte opití. Všetci sa chceme vrátiť domov živí a zdraví.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img