ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Stretnutie zberateľov vojenskej historickej techniky „Veterán kemp Sereď 2022“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Veteran klub Tatra 141 v spolupráci s Klubom vojenskej histórie Vozdušno desantnych vojsk – Dinka, Veteran car clubom Sereď a mestom Sereď usporiadali v dňoch 5. novembra stretnutie zberateľov vojenskej historickej techniky.

Podobné stretnutia sa konajú každoročne vždy na začiatku a na konci sezóny. Vojenské cvičisko na Záhorí tento rok zberatelia vymenili za cvičisko pri vodnej ploche Koleno v Seredi. Vystavené boli vozidlá značky TATRA 128, 138, 815, UAZ Buchanka, obrnený transportér OT 90, GAZ, vojenské nákladné vozidlo URAL, Fiat campagnola a ďalšie. Žiaľ jesenné počasie si vybralo svoju daň v podobe riadneho blata, no veľkým mašinám to nijak neublížilo. Zberatelia a nadšenci historickej techniky si rozlúčku so sezónou užili, no predsa len dúfajú, že jarné stretnutie bude v príjemnejších podmienkach.

foto ( Miroslav Mierny )

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img