ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

AKTUÁLNE: Nehoda autobusu s českými turistami. Cesta je uzavretá

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti sú na mieste dopravnej nehody autobusu, ktorý išiel z obce Dolný Bar smerom na Veľký Meder.

Podľa prvotných informácií mala vodička autobusu, z doposiaľ nezistených príčin, zísť vpravo mimo cestu do priekopy a naraziť pravou bočnou stranou do stromu. Vozidlo nakoniec skončilo späť na ceste. Autobus bol plne obsadený českými turistami, z ktorých viacero utrpelo pri nehode ľahšie, ale aj ťažšie zranenia. Na miesto bol privolaný aj záchranársky vrtuľník.

Policajti podrobili 43 ročný vodičku dychovej skúške, s negatívnym výsledkom.
Presné príčiny a okolnosti nehody vyšetrujeme. Policajti cestu I. triedy, z dôvodu dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov, úplne uzavreli.

Žiadame vodičov, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok a ak im to situácia umožňuje, aby sa danému úseku úplne vyhli.

 

 

Tlačová správa KR HaZZ /

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste I/63 v katastri obce Dolný Bar, okres Dunajská Streda. Autobus zo zatiaľ nezistených príčin narazil bočnou stranou do stromov, nachádzajúcich sa pri vozovke. V autobuse sa v tom čase nachádzalo cca. 50 cestujúcich.

Následkom nehody utrpelo 9 osôb zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Dunajskej Stredy, Galanty a Trnavy. Peerovia Hasičského a záchranného zboru poskytujú na mieste psychologickú intervenciu.

Foto: HaZZ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img