ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Polícia bola s vami počas celých volieb. Privolaná bola aj do obce Váhovce

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti, v rámci celého Trnavského kraja, preverili všetky podnety, ktoré občania v priebehu dnešného dňa nahlásili.

Polícia neeviduje, ani v jednom z našich okresov, žiadne vážne incidenty ani narušenia verejného poriadku, ktoré by sa týkali volieb.

Kolegovia z okresu Galanta prijali trestné oznámenie z obce Váhovce, ktoré preverujú s podozrením na trestný čin volebnej korupcie.

V okrese Skalica boli dnes ráno policajti privolaní k volebnej miestnosti kvôli podozreniu, že člen volebnej komisie by mohol byť pod vplyvom alkoholu. Hliadka muža podrobila dychovej skúške, pri ktorej nafúkal viac ako 2 promile.

V Trnave prijala polícia trestné oznámenie súvisiace s rozposielaním SMS správ niektorým členom volebných komisií. Prípad si prevzal trnavský vyšetrovateľ a vec rieši v súvislosti s trestným činom marenia prípravy a priebehu volieb a referenda.

V okrese Dunajská Streda prijali policajti viacero podnetov týkajúcich priebehu volieb v obci Zlaté Klasy. Na miesto bola opakovane vysielaná policajná hliadka, ktorá oznámenia preverila, avšak protiprávne konanie nepotvrdila. Situáciu na mieste policajti intenzívne monitorovali.

V obci Macov, v okr. DS, opatrenia naďalej pokračujú, keďže jej obyvatelia tu môžu voliť, kvôli technickým problémom, o 1,5 h dlhšie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Už sa teším na deň, keď niekto sa preriekne alebo začne spievať. Zoznam voličov a záznamy na obecnom úrade o zázračnom trvalom pobyte väčšieho počtu uplne cudzích osôb na určitých súpisných číslach by tiež mohli poskytnúť určité indície…

  2. Starosta sa boji co by kontrórka našla. Preto ju nepustí na úrad, vyhráža sa že zavolá policajtov.
    Zaplatil po 20 eur rómom aby ho volili aj jeho dve sestry. Však nikto tie staré dievky nepozná. Volili ich len podplatení občania. Obe ani nevedia o čom je život. V obci maju len trvalý pobyt. Nikoho okrem rómov nepoznaju, mam pocit ze ani tých.
    Evidentne úroveň nasej obce romom vyhovuje.
    Uvidime ako Kačenka popasuje s novym primátorom v Galante😁

  3. Silno zmanipulované voľby starosta si tam nasúkal celú rodinu a poslancov podľa svojho výberu takí ktorí mu nebudú oponovať a len pritakavať

  4. Výsledky volieb sa už dostavujú. Vedenie Športové klubu Váhovce ukončuje svoju činnosť v klube. Ide o bývalých futbalistov, dlhoročných funkcionárov, ktorí dlhé roky sa starali o chod klubu napriek nepriazni a nekompetentnosti starostu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img