ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

ŠKF Sereď: S Veľkými Ludincami nerozhodne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

11. kolo: III. liga – Západ

 

ŠKF Sereď – TJ Družstevník Veľké Ludince 3:3 (2:1)

Góly: 1. Vantruba, 45. (11m) a 90. Remeň – 37. (11m) a 69. (11m) Orávik, 49. Sobolevskyi

R: Somoláni – Kardelis, Uram

328 platiacich divákov

 

ŠKF Sereď:

Leckéši – Kovchar (84. Sklenár), Remeň, Hladík “C”, Ďurina – Spód (46. Michalička), Vida – Mihálek, Mikeš, Bohuš (63. Púchlo) – Vantruba. Tréner: Eduard Pagáč

 

TJ Družstevník Veľké Ludince:

Kastsiukevich – Rédeky, Sobolevskyi, Domasta “C”, Šoky (90. Dibusz), Sabo (80. Šabík), Baranovič, Antl, Pánsky, Horniak (90. Lunin), Orávik. Tréner: Milan Pavlovič

 

 

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img