ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Práce na moste v Hlohovci sa blížia do finále

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Jozef Viskupič / TT SK |MM| Práce na moste napredujú podľa dohodnutého harmonogramu, takže termín jeho otvorenia platí. Autá sa na most vrátia najneskôr 30. novembra tohto roka, čo je už o päť týždňov.

Zhotoviteľ deklaruje, že všetky práce vo vnútri mostného objektu sú už hotové, a aktuálne sa betónuje spádová doska.
Zároveň sa už črtá (dosť jasne) rozšírenie mosta o nové chodníky a cyklotrasy.
Otvoreniu budú ešte predchádzať merania zaťažiteľnosti, a na ich základe určia kompetentné orgány režim premávky.

Opäť ďakujem všetkým pánom aj dámam, ktorí na moste makajú denno denne, a samozrejme aj vám milí obyvatelia za vašu trpezlivosť.

Našim spoločným cieľom je, aby bol most PRE VŠETKÝCH BEZPEČNÝ.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tak že to nebude plnohodnotné sprejazdnenie,ako to každý pochopol,ale len nejaký poloprofil… podľa stavu prác na moste,sa s iným ani rátať nedá..

  2. Jasné, myslím si že tam dajú obmedzenie do 12 ton, takú rekonštrukciu nemalo zmysel robiť, most mal ísť dolu a mali spraviť nový, nie zlepenec ale to by nestihli pred tohtoročnou kampaňou, tak budeme mať zlepenec ktorý bude pýtať o 6-8 rokov ďalšiu rekonštrukciu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img