ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

ZŠ J. Fándlyho sa zapojila do hlasovacej súťaže o Športovú akadémiu Mateja Tótha

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Základná škola J.Fándlyho sa opäť zapojila do hlasovacej súťaže o Športovú akadémiu Mateja Tótha.  Škola v tejto súťaži už raz zvíťazila a to v roku 2018, kedy školu osobne Matej Tóth navštívil a odovzdal seredským žiakom grant od Športovej akadémie.

Čo je O2 Športová akadémia Mateja Tótha?

Základom ŠPORTOVEJ AKADÉMIE je kvalitná voľnočasová aktivita v podobe krúžkov na 1. stupni základných škôl. Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Tréningy sú vyskladané tak, aby deti športovali hravo, dbá sa na ich telesný aj duševný vývin a zároveň deti zistia, na aký šport majú najlepšie predpoklady. Víťazná škola získa odborné vedenie jednej 20 člennej skupiny na celý školský rok zadarmo.

Ako hlasovať?

Hlasovanie v súťaži bude prebiehať na webovej stránke www.akademia.o2.sk v dňoch od 20. 10. 2022 do 30. 11. 2022. Hlasovať je možné jedenkrát denne za jednu základnú školu. Hlasovanie aj overovacie SMS sú bezplatné. Víťazi budú zverejnení 7. decembra 2022. Účastníci súťaže sú rozdelení do kategórií podľa krajov a taktiež podľa počtu žiakov.

Hlasovať môže široká verejnosť a podporiť tak školu vo výhre. Získať môžete aj bonusové body a zvýšiť  tak šancu na výhru. Stačí, ak si prečítate špeciálne články v magazíne Sóda a za odmenu získate 2 hlasy namiesto jedného.

Počet víťazných škôl

Do súťaže sa tento rok prihlásilo 482 základných škôl z celého Slovenska. Výhru  „O2 Športová akadémia Mateja Tótha“  získa na základe najväčšieho počtu hlasov 24 víťazných základných škôl. V každom kraji to budú 3 základné školy, ktoré sa stanú víťazom hlasovania svojej kategórie podľa počtu žiakov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img