ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Deti navštívili seniorov v domove dôchodcov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Materská škola na Murgašovej ulici už niekoľko rokov pravidelne navštevuje Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb v Seredi. Kontakt dvoch generácií prináša osoh a radosť obom stranám. Klienti zariadenia pri malých škôlkároch vždy pookrejú a deti sa zas učia, že starnutie je prirodzená súčasť života.

Jedna z posledných návštev sa konala pri príležitosti Októbra – mesiaca úcty k starším. Okrem Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb na Dolnočepenskej ulici potešili škôlkari aj seniorov v Zariadení pre seniorov Astoria v Hornom Čepeni.

Iveta Fraňová, riaditeľka MŠ Komenského a elokovaných pracovísk uviedla, že deti spríjemnili seniorom dve dopoludnia pásmom spevu, tancom a recitovaním básničiek. „Zažili sme krásne spojenie detských a seniorských srdiečok. Dohodli sme sa na ďalších akciách, ktorými sa deti a seniori navzájom obohacujú.“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img