ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

AKTUÁLNE: NAKA vyšetruje prípad napadnutia osoby pre jej domnelú sexuálnu orientáciu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM| Národná kriminálna agentúra prevzala prípad podozrenia zo spáchania trestného činu výtržníctva spáchaného z osobitného motívu, ktorého sa mal dopustiť neznámy páchateľ tým, že sa dopustil hrubej neslušnosti a následne fyzicky napadol inú osobu pre jej domnelú sexuálnu orientáciu.

K incidentu došlo dnešného dňa v ranných hodinách v Bratislave na Obchodnej ulici, kde bola podozrivá osoba zadržaná privolanou hliadkou PZ.

Vec je momentálne v štádiu preverovania, pričom konajúci vyšetrovateľ momentálne zabezpečuje potrebné dôkazy k tomu, aby mohol kvalifikovane posúdiť, či sa jedná o trestný čin a aby vo veci mohol následne rozhodnúť.

Prezident Policajného zboru Štefan Hamran: „Policajt pri vykonávaní služobnej činnosti koná a rozhoduje vždy objektívne, nestranne, bez predsudkov a zaujatosti, nikoho nediskriminuje, a to aj s ohľadom na národné, národnostné, náboženské, rasové, etnické, triedne, rodové, sexuálne, vekové, sociálne, politické a ekonomické odlišnosti.”

NULOVÁ TOLERANCIA NENÁVISTI.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ahojte chaloši! Najde sa tu dáky zabezpečený fešák na dlhé zimné večere pod perinou alebo v papuča pube ? 🍺🌈

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img