ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Škôlkari potešili seniorov v uliciach mesta

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nech Vám úsmev zdobí tvár
a srdiečko hreje naša láska a úcta k Vám.
Z detského srdiečka Vám vľúdny pozdrav a prianie letí,
veľa zdravia, šťastia Vám prajú všetky malé deti.

Takouto milou básničkou a namaľovaným obrázkom oslovovali deti seniorov v uliciach Serede pri príležitosti Októbra – mesiaca úcty k starším. Mesiac október by totiž mal byť pre všetkých pripomienkou uctienia si starších ľudí v našom okolí. Milú aktivitu pripravili učiteľky z Materskej školy D.Štúra „B“, aby deťom nenásilnou, prirozdenou formou naučili vážť si ľudí vo vyššom veku, prejavovať im patričnú pozornosť a slušnosť. Učiteľka Slavomíra Mrvová uviedla: „Pri príležitosti Októbra – mesiaca úcty k starším deti z triedy Sovičky v MŠ D. Štúra „B“ spolu s pani učiteľkami vyrobili pozdravy, ktoré počas prechádzky centrom mesta Sereď rozdali babičkám a deduškom, ktorých stretli. Urobili im tým veľkú radosť, čoho dôkazom boli milé úsmevy na ich tvárach.“

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img