ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Hoax, alebo výplod pacienta vhodného na psychiatriu?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pri určitých statusoch šírených sociálnymi sieťami jeden nevie, či nemalo vychádzku psychiatrické oddelenie niektorej zo slovenských nemocníc. Napríklad tento status skutočne zodpovedá buď práci slabo zaplateného hoaxera prokremelskej trollej farmy, alebo prepnutého jedinca s IQ rovnajúceho sa aktuálnemu dátumu v kalendári.

Zamyslieť sa je potrebné nad tým, ako ďaleko zúfalci sú schopní zájsť a – a to hlavne v súčastnosti, kedy evidentne z geopolitického hľadiska ide oveľa nielen nám Slovákom.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. IP 19. októbra 2022, 19:24 – ty zas patris na 1. stupen zakladnej skoly, doucit sa pravopis minimalne, ostatne pochybujem ze sa ti podari dobehnut.

  2. Vidim, ze sa ozyvaju dalsi zufalci, ktori mali spravne nastavene zrkadlo. Som rad, ze moze spolocnost vidiet a pre buducnost aj tu zostane zachovane to zufalstvo a primitivizmus, ktory postupne pohlcuje stale vycsiu cast populacie.

  3. Veľa pravdy sa ľudia dozvedia keď je už neskoro tak o10, 20, 30 rokov. Mam na mysli, prečo Rusko napadlo Ukrajinu. Rusko územie nepotrebuje má ho až priveľa.

  4. Článok veľmi pobavil. Takého trolla netreba ani platiť – ten pracuje sám od seba a s nasadením, akurát výsledok je tragikomický.

  5. Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Takto to vyzerá, keď sa stredoškolsky vzdelaný človek bez jazykového vybavenia snaží robiť veci, u ktorých sa to vysokoškolské vzdelanie tak nejako očakáva. Aj tá schopnosť komunikovat aj v inom jazyku nez len v rustine.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img