ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Obmedzenie v doprave v obci Šintava tento víkend

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Tento víkend budú musieť vodiči prichádzajúci do obce Šintava zo smeru od obce Vinohrady n.Váhom strpieť obchádzku s miernym zdržaním.

V rámci rekonštrukcie Vinohradskej ulice v Šintave tu bude obmedzená doprava v smere od Vinohradov nad Váhom v jednom jazdnom pruhu. Vodiči budú musieť odbočiť vľavo, prejsť okolo bývalého Priemstavu a po niekoľkých metroch sa zaradia na ulicu Nitriansku podľa pokynov regulovčíkov.

Jazdný pruh v smere do Vinohradov nad Váhom je voľný, pred odbočkou si však chvíľku počkáte, v sobotu doobeda sa tu vytvárala kolóna čakajúcich vozidiel.

Po komunikácii sa pohybujú pracovné stroje, preto prosíme vodičov o opatrnosť !

Obmedzenie potrvá do nedele 20.00 hod.

foto: Denis Majko

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Váhovciach našetrili na kostol, zájazdy a na kulturne podujatia ,den seniorov s predvolebnou kampanou zo starostovej strany.

  2. Bohužial, už na titulnej fotke vidno akú kavalitu cesty môžme čakať. Zas tam budú autá plávať ako na vode… Nech žije Slovensko

  3. Marek .povedz nám o kvalite danej vozovky.co konkrétne je spätne a ako by to malo byť.ked je cesta rozjebana si pochoval že sa tu nič nerobí,šak sme na sk. Teraz sa robí nová,a je na picu lebo neviem čo.vysvetli v čom je problém.dik

  4. Podobnosť s výkonom prác na ceste a v obci je čisto náhodná. Občania mali celých desať dní na možné zásahy do cesty pred rekonštrukciou, ale obec v priebehu prác požaduje úpravy, ktoré mohla tiež požadovať v tomto termíne.
    Uvidíme ako bude cesta odvodená…

  5. V Dubniku cakali na gulas v rade ako kedysi na testovanie Covid…aspon podla prvej fotky. Pod clankom sa nemoze diskutovat, preto pisem sem. Neni takeho gulasu, na ktory by som cakal pol hodinu v rade.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img