ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Medzinárodný festival Cyklocestovanie pripravený

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Bratislava / Prvý „pokoronový“ ročník festivalu Cyklocestovanie sa rozbieha. Dnes v Bratislavskej  „ART CHOCOLATE & PÂTISSERIE BY DANIEL KOPTAK“ budú dnes popoludní prezentovať svoje cyklocestovateľské zážitky štyria prednášajúci.

Program festivalu:

Z histórie festivalu

Festival vznikol po vzore českého sesterského festivalu Cyklocestování, ktorý už dlhšiu dobu organizuje tím okolo Martina Stillera. S myšlienkou založiť podobný festival aj na Slovensku prišiel novinár Miloš Majko (portál Na Expedíciu) a spoločne s Erikom Štefanekom (oz Mám rád cyklistiku) sa rozhodli usporiadať nultý ročník tohoto festivalu v Seredi, v roku 2015. Keďže sa našlo množstvo priaznivcov, či už z radov cestovateľov, alebo divákov, festival sa stal tradíciou a organizuje sa pravideľne každý rok.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img