ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Obvinený vodič Dušan Dědeček ide do väzby

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vodiča Dušana Dědečka, ktorý 2.10. 2022 v Bratislave pod vplyvom alkoholu spôsobil tragickú dopravnú nehodu s 5 obeťami vzali do väzby. Rozhodol o tom dnes ráno Krajský súd v Bratislave.

Dědeček bol najskôr stíhaný na slobode, čelí obvineniu z trestného činu všeobecného ohrozenia a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo doživotie.

Dědeček znova zopakoval, že svoj čin ľutuje a je pripravený niesť zodpovednosť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Ten dedecek to je kus hovna. Na sude povedal ze on bude rad ked zamietnu odvolanie prokuratora . Tak on este chce byt rad. Aeste ze ma vela roboty pre hluchacou tak musi to vybavit. Na policii pital pistol od policajtou chcel sa odjebat. Ked ho pustili tak co to neurobil. Maska pojebana ozranska. Ani sud by nemal mat . Tam nech ho drbnu do samotky a do konca zivota nech si tam spituje svedomie. Tolko zivotov zmarnit.

 2. A z troch sudcou zasa jeden obr kokot sa nasiel co nevidel dovod na to aby dedecka dali do vazby. Boze moj kde to zijeme. Na planete opic.

 3. Co sa seci trasete koli par poldecakom , ja jazdim 20 roki podt lahvenku co popijem da sa to odjazdit vo svojom pruhu , sem tam sa mi odraza cesta ked naprsi kokc vidim jak cul na tuto obrazovhu

 4. Tento falošný človek hrá divadlo. Úprimnosť nula bodov. Ale aspoň mal čas doma vysporiadať si veci. Uvidíme čo bude s jeho majetkami. A aby som nezabudol, na zväze sú bez neho hotoví. Toľko bohorovnosti v jednom kokotovi.

 5. Je to podobný herec ako zelený… prezidentka sa objímala s bukvicami ale s pozostalími po tom čo ich skántril tento mamrd nic ziadny efekt

 6. Anonym 14. októbra 2022, 13:45 – je potrebne preverit, ci cely zvaz nebola jedna polosukromna firma. Kedze on bol generalny sekretar a syn myslim ze kontrolor.

  Je to normalne, aby cerpanie dotacii riedil tatko a ich cerpanie kontroloval syn?

  Ked sa po nehode spraval podla medializovanych informacii je predpoklad, ze sa obdobne spraval a konal aj na zvaze.

 7. Miloš tak ako OCET aj ja sa pridávam k tvojmu komentu. Veľmi pravdivé ! Treba majetky toho zmrda prešetriť ! Ale syn to možno pozametá ak to ocinko doteraz nestihol…

 8. Tá kontrola sa údajne chystá z Ministerstva školstva, zhodou okolností vraj bola plánovaná. Som zvedavý na výsledok, tatko generálny sekretár (na úrovni Boha, nedotknuteľný, vyvolený, kasta) a synček kontrolór. To musela byť komédia.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img