ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Policajti chytili motorkára bez vodičáku a s drogami vo vrecku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti z Dunajskej Stredy riešia 42 ročného Emila, a to hneď za niekoľko skutkov.

V nedeľu podvečer zastavila policajná hliadka muža na motorke Suzuki, v okrese Dunajská Streda. Pri kontrole policajti zistili, že motorkár jazdil bez vodičského preukazu, ktorý mal odobratý a navyše evidenčné číslo, ktoré mal na motorke, patrí úplne inému motocyklu. Policajti muža podrobili dychovej skúške, ktorá mala negatívny výsledok. Vodič ale javil známky požitia omamných látok, preto mu v nemocnici odobrali krv a vzorku zaslali na expertízu. Policajti mu ďalšiu jazdu zakázali.

Nervózneho muža hliadka taktiež vyzvala, aby vydal všetky veci, ktoré pochádzajú z trestnej činnosti. Motorkár sa priznal, že má pri sebe drogy a odovzdal im alobalovú skladačku s hnedou kryštalickou látkou.

Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Zaistené látky polícia zaslala na expertízne skúmanie. Za priestupky v doprave muža riešime v správnom konaní.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img