ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

STAČILO: Na celom Slovensku začína dopravná akcia „RADAR“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Od dnes na celom území Slovenska začína dopravno-bezpečnostná akcia RADAR. Policajti z dopravnej, poriadkovej a železničnej polície sa zamerajú najmä na alkohol, rýchlosť a spôsob jazdy.

Kontrolám sa nevyhnú vodiči motorových, aj nemotorových vozidiel. Budú na miestach, kde dochádza k nehodám prekročením rýchlosti a pod vplyvom alkoholu.

Akcia RADAR potrvá až do konca mesiaca.

 

zdroj: Polícia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. obcan. 10. októbra 2022, 13:55 – keby si sa lepsie ucil, nemusel by si sam seba radit k chudobe. A keby si sa lepsie ucil aj v autoskole, nechytili by ta ani na “hocijakej picovine”

 2. Kľudne jazdite nadrbaný jak čík.. Kým sa udržíš v jazdnom pruhu a pôjdeš do 50, si za vodou. To je logika našej polície ako prevencia proti alkoholu za volantom. Také „akcie“ sú celý týždeň v Bratislave..

 3. Vodič.. 10. októbra 2022, 18:05 – cital si clanok alebo tvoja logika spociva v citani nadpisu?

  Policajti z dopravnej, poriadkovej a železničnej polície sa zamerajú najmä na ALKOHOL, RÝCHLOSŤ a SPÔSOB JAZDY.

  Kontrolám sa nevyhnú vodiči motorových, aj nemotorových vozidiel. Budú na miestach, kde dochádza k nehodám prekročením rýchlosti a pod vplyvom alkoholu.

 4. Anonym 10. októbra 2022, 20:15 čo píše článok je úplne jedno.
  Ja na rozdiel od teba som dennodenne na ceste a vidím tie ich „akcie“..
  Nič iné sa nerobí, len kkti sedia v autách a čakajú, kým niekto pôjde rýchlejšie.
  Ani jeden zelený buzerat nevystrčí tú hnilú riť a nepostaví sa s drégerom na cestu!
  A ostatný účastníci cestnej premávky? Majú v ťažko v pi*i..
  Celá tá ich akože akcia je len na to, aby si zas vyzbierali do štátnej kasičky pod zámienkou prevencie proti alkoholu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img