ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Seredskí policajti našli na ceste bezvládne telo muža v ohrození života – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Seredskí policajti, práp.Bc.Daniel Iracký a stržm.David Oláh v noci zo soboty na nedeľu zachránili staršieho 72 ročného muža z okr. Galanta.

Z krčmy by domov už asi nikdy nedošiel.

Minútu po náleze muža prechádzal úsekom kamión s návesom.
Nočná policajná hliadka prechádzala krátko po polnoci malou obcou, keď si na hlavnej ceste všimli bezvládne telo muža. Pri hlave bola kaluž krvi, no policajti zistili, že vitálne funkcie sú stále v poriadku. Policajti preto muža stiahli z cesty do bezpečia, privolali posádku RZP a člen hliadky vyrozumel osobne manželku muža.

Keď sa muž prebral, policajtom povedal, že bol v krčme, pil a cestou domov, keď prechádzal cez cestu, mu došlo zle, spadol a udrel si hlavu, a viac si nepamätá.
Policajtom sa na mieste udalosti úprimne poďakovala za záchranu jej muža manželka.

Dakujeme aj my, chlapi.

Pomáhať a chrániť má zmysel.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ludia ked neviete piť tak to nerobte a hlavne nesadajte za volant… Kvoli ožralovi mohol mať vodič auta ktory by ho prešiel doživotnú traumu

  2. Zaujímavé mám podobné skúsenosti. Zachraňoval som epileptika, postihnutého, babku čo bezvládne ležala, opitých čo ich mohli okradnúť, cukrovkára atď atď. Ani jeden článok tu nie je o Tom. Nehovorím len o sebe ale aj o mnoho iných ľuďoch. Policajti si robili čo mali a hneď je z toho epické dielo. Ako áno klobúk dole ale buďte trochu objektívny.

  3. 18.49
    Ty hnupe, prave si sem nalepil miniclanok o sebe, aky si super zachranar.
    Take človacke, ked ma pochvalit dobry skutok zacne picovat, ze preco ne mna.

  4. Sme zahltení anglickými slovami, že pomaly zabudneme hovoriť slovenský, ako by sme sa za našu reč hanbili. Ale aj z nášho slovníka vypadli slová : ďakujem, prosím, prepáč. Sú to už cudzie slová. Tak potom nie divu, že keď niekto niekoho pochváli sme z toho vykolajení.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img