ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

XVI. ročník Seredského desaťboja v DD a DSS Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereďský desaťboj je pravidelné športové podujatie, ktoré každoročne organizuje Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb v Seredi. Tento rok sa konal 16. ročník a zúčastnilo sa ho päť družstiev. Okrem domáceho si sily prišli zmerať klienti z DSS Košúty, DSS Okoč, DD Dolné Saliby a DSS Štrkovec.

Organizátori opäť pripravili pre športovcov súťažné disciplíny, ktoré boli prispôsobené ich psychickým a fyzickým zdatnostiam. V hre bolo zhadzovanie kolkov, hod na cieľ, papierový slalom, stavanie pyramídy a mnohé ďalšie. K dobrej nálade prispela aj skupina Seredskí ZTTpáci, ktorí prišli zahrať do tanca aj do spevu.

Súťažné družstvá sa snažili podať čo najlepší výkon, no trofej napokon zostala u domáceho tímu. Samozrejme tentoraz na výhre až tak nezáležalo. Dôležitý bol kontakt klientov medzi sebou, pohyb a radosť z hry. Riaditeľka DD a DSS Sereď Milada Floriánová vyjadrila s celým dňom veľkú spokojnosť: „Som rada, že sa nám športový deň vydaril. Podobné akcie spestrujú život našim klientom, veď sociálny kontakt je pre ich psychickú pohodu veľmi potrebný. Keďže prialo aj počasie, podujatie sa vydarilo na jednotku s hviezdičkou. Veríme, že sa o rok opäť stretneme na už neuveriteľnom sedemnástom ročníku.“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img