ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

FC Pata – ŠK Gabčíkovo 0 : 1 (0 : 1)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa dohrávalo 10. kolo futbalových Majstrovstiev regiónu – IV. Liga MEVA. Futbalisti Paty hostili na domácej pôde súpera z druhého miesta v tabuľke. Zápas sa hral od samého začiatku vo vysokom tempe a domáci už v úvode mohli viesť rozdielom dvoch gólov, no šťastena im nepriala. Naopak boli to hostia, ktorých práve tieto dve domáce šance prebrali z letargie, začali mať na ihrisku prevahu a tesne pred odchodom do šatní, v závere prvého polčasu sa ujali vedenia. V druhom polčase hostia hrali veľmi agresívne, „kúskovali“ hru, gól už nepadol a tak favorizované Gabčíkovo zvíťazilo.

Zostava Paty: R. Bartal, R. Paseky, S. Ďuriš, M. Barát, M. Klenkovič, M. Fuska (57. D. Vaško), M.Garaj, A. Pagačovič (75. P. Hájnik), L. Herák, T. Dvorský (86. V. Lomen), R. Valenta (K).

ŽK – M. klenkovič, A. Pagačovič, L. Herák

11. kolo – 16.10.2022 o 14.00 h., zápas TJ Nafta Gbely – FC Pata

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Patania predviedli celkom dobry vykon , iba stastena im nepriala.
    Verime ze uctovnik z FC tunel Nitra to zaplata psichologiou na hracov bude zase dobre

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img