ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Na R1 za Vlčkovcami je nehoda, na vjazde do Serede a v meste počítajte s kolónami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

AKTUÁLNE: Sereď / Dlhé kolóny čakajúcich áut na tranzit mestom z rýchlostnej komunikácie R1 stoja na Trnavskej ulici, ale aj Bratislavskej. Dôvodom na prejazd mestom čakajúcich stoviek áut, je dopravná nehoda na R1 v smere na Nitru. Kolóna sa nachádza aj na rýchlostnej komunikácii R1 v smere na Nitru, a to v oblasti okolo Serede. Žiaľ, momentálnej situácii sa vodiči idúci od Trnavy po rýchlostnej komunikácii R1 vyhnúť nevedia žiadnou rozumnou obchádzkovou trasou, a preto im nezostáva nič iné, ako rady v kolónach odstáť.

Tento stav sa ale dotýka aj obyvateľov mesta, pre ktorých je akákoľvek cesta cez centrum v momentálnej situácii utrpením.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Kruhový objazd je priechodnejsi ako semafory a bezpečnejší ako obyčajná križovatka truhlik je ten čo nerozumie doprave a mudruje do toho na to je dopravný analitik aby to zhodnotil ,netreba urážať ľudí ktorí majú pripomienky

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img