ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Spoľahlivá účtovníčka je základná cesta k úspešnému podnikaniu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nevyhnutnou súčasťou úspešného podnikania je kvalitné a profesionálne vedenie účtovníctva a to všetko v súlade s aktuálnymi zákonmi a predpismi.

Ponúkame komplexné služby v oblasti podvojného, jednoduchého a mzdového účtovníctva.

„Mám vyštudovanú Fakultu ekonomiky a manažmentu v Nitre a viac ako 5 ročnú prax v tejto práci.  Mám skúsenosti so spracovaním účtovníctva pre všetky základné odvetvia podnikania, ako napr. gastro, autodoprava, maloobchod alebo reality. S mojimi klientmi som schopná dorozumieť sa aj v cudzích jazykoch, aktívne maďarsky a anglicky. Nezáleží či ste živnostník, malá či stredná firma, nakoľko rozumiem potrebám akéhokoľvek klienta. V súčasnosti mám desiatky spokojných klientov a rada prijímam nové výzvy“  hovorí majiteľka firmy Denisa.

Ďalej dodáva: „Mojou výhodou je flexibilita a som schopná dochádzať a navštíviť klienta na dohodnutom mieste“

Naše služby ponúkame v štandardných účtovných programoch najmä:

  • Vedenie účtovnej agendy
  • Spracovanie miezd, personalistika
  • Daňové priznanie k dani z príjmu fyzickej a právnickej osoby
  • Daň z pridanej hodnoty, daň z motorových vozidiel
  • Registračné formuláre, elektronická komunikácia s Finančnou správou, Sociálnou a zdravotnou poisťovňou

Toto všetko za prijateľné ceny externou formou.

Všetky poskytované služby samozrejme závisia od potrieb klienta a našej vzájomnej dohody.

Našim cieľom je poskytovať klientom služby tak, aby sa mohli pokojne venovať podnikaniu a rozvoju svojej firmy a našou hlavnou prioritou je ich spokojnosť.

Prirodzeným rozširovaním firmy a zvyšovaním jej úrovne je možné prijať ďalších klientov, ktorí nás môžu kontaktovať.

Ing. Denisa Silná

Tel: 0902 121 355, e-mail: silna.uctovnictvo@gmail.com

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img