Do Serede prichádzajú AFRICKÉ TRHY

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Spoločnosť Virunga s.r.o. Vás pozýva na prvé AFRICKÉ TRHY v Seredi. Uskutočnia sa 24. septembra 2022 v čase d 7:00 – 12:00 hodiny na mestskom trhovisku na Mlynárskej ulici.

Virunga je nádherná oblasť vulkánov v Ugande, Rwande a Kongu. Ako spoločnosť informuje produkty pochádzajú od rodinných farmárov, drobných výrobcov a remeselníkov, od ktorých ich vykupujú za férové ceny. Ručne vyrábané výrobky sú nádherné, neopakovateľné a poľnohospodárske produkty voňavé, zrelé, chemicky neošetrované. Aj preto spoločnosť Virunka upozorňuje, že exotické ovocie nevyzerá ako z pultu supermarketov. Keďže je prírodné a nestriekané, na povrchu môžu byť nedokonalé, presne tak, ako to má byť. Všetko je absolútne čerstvé vďaka leteckej preprave.

Spoločnosť Virunga s.r.o. ponúka čerstvé ovocie, ako je napr. obrí jackfruit, to najmaslovejšie avokádo na svete, viac druhov banánov, mango, sladký ananás, voňavú papáju alebo nádherne farebné dračie ovocie. Ďalej v ponuke nájdete sušené ovocie ako exkluzívny ananás, mango sušené s banánom a medom, korenie zo Zanzibaru, kvalitnú kávu, čaje a dokonca čerstvé kakaové bôby.

Africké trhy postupne ponúkajú tovar vo väčších či menších mestá po Slovensku. Navštíviť ich mohli už obyvatelia Galanty, Šale či Trnavy. Viac informácií nájdete na https://www.virunga.cz/ a facebook Virunga

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img