ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Sme možno jediní na svete, ktorí si „podrezávajú hrdlo“. Viac krát.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Čítam reakcie na dnešok vo vládnej koalícií a musím povedať, že sme možno jediní na svete, ktorí si „podrezávajú hrdlo“. Viac krát.
Aj volič v parlamentných voľbách 1946, ktorý volil KSČ, si už pri vhadzovaní volebného lístka hovoril na adresu KSČ, ktorej dal hlas :
V nových voľbách svoj omyl napravíme.
Nové voľby, ktoré boli pokusom o opravu roku 1946 prišiel v júni 1990.
Pokusom, lebo prišla kandidátka, ktorej požehnal Fedor G. – „Bez komunistov to nejde“.
Takže.
Vy, ktorí sa chystáte na návrat trestne stíhaných Fica a čoskoro Pellegríniho.
Čas na opravu vášho omylu v predčasných voľbách sa naplní v roku 2043.
Možno aj s novým Fedorom G. a jeho – „Bez potomkov komunistu Gottwalda, Fica, Pelegríniho a Štefunka – to nejde“.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img