ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Skauti aj naďalej zveľaďujú oddychovú zónu Nábrežie Garbiarska.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Aj v tomto roku seredskí skauti pokračovali v starostlivosti a v budovaní oddychovej zóny na nábreží Váhu. Počas viacerých brigád upratovali a vyčistili okolie, kosili trávu a vyžínali opätovne zarastajúce časti. Keďže viacerí ľudia si nevážia dobrovoľnícku prácu iných a poškodzujú aj deťmi vyrobené ležadlá,  počas brigád skauti znovu prebrúsili poškodené a popísané drevené časti. K drevenému mólu tento rok doplnili vychádzkový drevený „lesný“ chodník, dosiali trávu a upravili zjazd z hrádze.

S nábrežím majú ešte veľké plány, takže ak chcete priložiť ruku k dielu, môžete pomôcť napríklad aj dnes poobede od 13.30. Popri ďalšej brigáde budete môcť ochutnať výrobky z bylín rastúcich v bylinkovej špirále, alebo spoločne s ukrajinskými ženami variť boršč, či opekať. Viac informácií  nájdete na FB stránke https://www.facebook.com/SkautiSered

 

       

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. pekná práca , šikovný mladí ľudia . po tom všetkom negatívnom čo sa na nás hrnie zo všetkých strán konečne niečo čo stojí za to . ešte zapojiť políciu aby sa tam občas zašla večer pozrieť a vyhnať feťakov a sereď bude zas krajšia

  2. Parada! Sikovni mladi ludia! Takito nebudu nikdy vysedavat po senkoch a cakat na stat co im da. Klobuk dolu. Len tak dalej.

  3. dnes osadili smetný koš a urobili ďalšie ohnisko bolo tam haádam sto ľudí neuveriteľné čo tí skauti na čele so svojim vodcom či náčelníkom či čo to majú dokázali za pár eur urobiť

  4. Klobúk dole, je dobré vedieť, že v Seredi nie je všetko zlé. Akurát je to hanba regionálnych politikov, ktorí pred voľbami sľubovali na pobreží Váhu aj nemožné. Nakoniec to realizujú šikovní mladí ľudia. Veľká vďaka!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img