Majiteľ je mŕtvy a auto spustlo. Polícia hľadá nového držiteľa vozidla

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Skalickí policajti v zmysle zákona zaistili vozidlo Škoda Fabia, čiernej farby. Auto bolo nájdené na okraji lesa, na miestnej komunikácii asi 200 m pred obcou Oreské. Pri lustrácii vozidla policajti zistili, že auto patrilo 62 ročnému Bratislavčanovi, ktorý v roku 2018 zomrel. Muž bol v evidencii vozidiel zapísaný ako jediný držiteľ a vlastník vozidla. Na základe zabezpečenej správy zo súdu policajti zistili, že auto nebolo súčasťou dedičského konania a doteraz nie je známa osoba, ktorá by mohla byť novým držiteľom auta. Ide o auto Škoda Fabia, kateg. M1, čiernej farby s ev. číslom BA 883MY, rok výroby 4. 7. 2001. Policajti nález auta zadokumentovali a umiestnili v priestoroch Obvodného oddelenia PZ.

V zmysle zákona vyzývame držiteľa vozidla, aby si prišiel zaistenú vec prevziať. Lehota na vydanie veci je v danom prípade 1 rok, t. j. do 17.03.2023. Po uplynutí tohto dámu sa vec stane majetkom štátu a oprávnená osoba stratí možnosť uchádzať sa o vec.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img