ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

BUĎ DÁ DEMOKRACIA DO PORIADKU PROKURATÚRU ALEBO PROKURATÚRA ODPRACE DEMOKRACIU!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
BUĎ DÁ DEMOKRACIA DO PORIADKU PROKURATÚRU ALEBO PROKURATÚRA ODPRACE DEMOKRACIU!
Nech už ten Žilinka ide do psej matere alebo do Moskvy. Tento prepytujem generálny prokurátor terorizuje iných prokurátorov za verejné vyjadrenia v živých prípadoch a obvinený špión si chodí na generálnu prokuratúru ako na klavír?
Občania majú právo vedieť účel návštevy prominentného obvineného na generálnej prokuratúre. Najmä ak SIS vážne zasahuje do trestných konaní a dokonca generálny prokurátor zasiahol do trestného konania spôsobom, ktorý ostro kritizuje aj Najvyšší súd SR!
NBÚ má zákonnú povinnosť skúmať bezúhonnosť aj generálneho prokurátora a jeho bezpečnostnú spoľahlivosť. Skúmať musí aj to, či nie je pod tlakom zločineckých skupín alebo spravodajských zložiek cudzej moci. Bezpečnostná previerka nie je ústavné právo prokurátora, ale predpoklad na výkon jeho funkcie.
Keď som žiadal Žilinku o prijatie, aby som mu mohol podať trestné oznámenie o podozrení z obzvlášť závažnej trestnej činnosti a žiadal o ochranu, poslal ma do kelu. Ale obvinený v závažnej veci, kde sa GP angažovala netransparentným spôsobom, má voľný prístup na generálnu prokuratúru?
Rozhodol som sa, že to trestné oznámenie aj napriek ohrozeniu života podám. A verím, že svedkovia budú zbavení mlčanlivosti na rozdiel od prokurátora Greška, ktorého generálny prokurátor nepochopiteľne odmietol zbaviť mlčanlivosti! Je načase prestať chodiť okolo horúcej kaše!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Celé súdnictvo je jeden cirkus hopsasa. Páchateľa si posielajú jeden druhému a tak naťahujú čas, až sa na to zabudne. Alebo nie je to smiešne, keď sa páchateľ dohodne so sudcom o vine a treste, alebo, čo je to „kajúcnik“, alebo keď sa prizná, alebo svedčí voči svojim komplicom, alebo mení výpoveď? Mohli by sa súdy zrušiť, lebo aj tak slúžia iba politikom, ktorí ich hlúposťami zaplavujú a obyčajný človek sa rad nedostane.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img