ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Koho ďalšieho chcú Rusi denacifikovať a demilitarizovať?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vojna na Ukrajine trvá viac ako 100 dní a  Ruská armáda územia Ukrajiny získava len za cenu ich totálneho zbombardovania, ba až vymazania z mapy Ukrajiny. Ruskí vojaci likvidujú infraštruktúru cudzieho štátu, letiská, železničné stanice, fabriky,  aj civilné ciele ako rodinné domy, bytovky, ďivadlá, školy a dokonca podľa vyjadrení ukrajinských štátnych orgánov, aj kultúrne pamiatky.

Propaganda v Ruskej federácii aj mimo nej je extrémna a spôsobuje úplné odtrhnutie od reality nielen médií, ale aj širokej verejnosti a pravdepodobne aj bežných politikov.

Nezávislé médiá sú v Rusku zakázané, internetové správy a sociálne siete výrazne obmedzené, pomenovanie Ruskej vojenskej agresie vojnou sa trestá až pätnástimi rokmi väzenia a tak bežným ľuďom nezostáva nič iné, ako štátna televízia. A tá sa šírením  prokremelskej propagandy činí…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img