ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Nočný incident medzi mužmi v obci Šintava. Prípad polícia uzavrela – VINNÝ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Seredskí policajti obvinili z prečinu nebezpečného vyhrážania v súbehu s prečinom výtržníctva 45 ročného muža z. okr. Galanta.

Krátko po incidente polícia zadržala podozrivého muža a počas realizácie procesných úkonov, bol obvinený umiestnený v cele policajného zaistenia.

V tzv. super rýchlom konaní ho poverený policajt obvinil a predložil spis prokurátorovi. Dnes, v poobedných hodinách ho súd uznal vinným z oboch skutkov a muža odsúdil za úmyselné konanie na úhrnný trest odňatia slobody na 8 mesiacov s podmienečným odkladom na 2 roky.

Muž bol odsúdený za to, že sa v utorok podvečer vyhrážal dvom osobám, a počas incidentu vystrelil z poplašnej plynovej pištole ich smerom. Dôvodom mali byť spory z minulosti.

– – –

Pozn. red: Reportáž zo súdu pripravujeme.

 

 

Informácie o streľbe v obci Šintava sme vám priniesli v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Streľba v Šintave na námestí

Nočný incident medzi mužmi v obci Šintava. Polícia sa prípadom zaoberá

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ty musíš byť odborník. Asi ti nedošlo, že skutok je už dávno dokonaný. Naštuduj si štádiá trestného činu alebo radšej nepíš.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img