ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

Hlásenie zo Smeťobrania: deti cirkevnej základnej školy a firma FM Logistic upratovali Sereď na Deň Zeme. Ďakujeme!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta / 22 APR 2022 /

Dnes, 22. apríla, je Deň Zeme. Osláviť ho môžeme akoukoľvek aktivitou, ktorá je prospešná pre planétu a život na nej. Mesto Sereď vyhlásilo pri tejto príležitosti takmer trojtýždňové Smeťobranie, ktorého cieľom sú čisté sídliská a príroda mesta. Zapojiť sa doňho môže ktokoľvek, radnica zabezpečí čisté vrecia a rukavice a odprace nahlásené plné vrecia s odpadom.

Ani zamračené nebo nezastavilo deti z Cirkevnej základnej školy sv. Cyrila a Metoda Sereď a v priebehu piatkového dopoludnia vyzbierali odpadky v okolí svojej školy, na Jesenského sídlisku, vo vnútrobloku na Čepenskej, v okolí Kostola sv. Jána Krstiteľa a tiež v celom Zámockom parku. Do Smeťobrania sa zapojila celá škola.

Aj zamestnanci spoločnosti FM Logistic boli aktívni. Vyzbierali desať vriec odpadov nafúkaných v okolí svojho sídla na Priemyselnej ulici v Seredi.

Mesto Sereď ďakuje všetkým dobrovoľníkom za spoluprácu, pochopenie a nadšenie! 

Viac informácií na smetobranie@sered.sk.

 

Foto: zs a fm logistic

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img