ISSN 1337-8481

sobota, 20. júla, 2024

Rómovia hrali deťom – deťom s rakovinou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Marián Póša, Fandíme Slovensku OZ /  Rómovia hrajú Deťom s rakovinou je priamym pokračovaním akcie spred desiatich rokov s názvom Rómovia hrajú deťom, len v online verzii.

Záznam koncertu bude streamovaný 8.4.2022 od 18:00, video bude dostupné a zbierka pobeží do 1.6.2022.

Na tomto charitatívnom podujatí vystúpilo 7  najväčších hviezd rómskej hudobnej scény a tak, ako to bolo pred desiatimi rokmi, bez nároku na honorár. Veľké uznanie, a vďaka patrí nielen všetkým kapelám , ale i Klastru regionálneho rozvoja, jeho iniciatíve ZaPOIsa, všetkým dobrovoľníkom, ktorí na podujatí participovali.

Súčasné okolnosti si od nás všetkých vyžadujú spoločenskú zodpovednosť. Pandémia covid-19 ešte viac izolovala už dosť izolované onkologicky choré deti. Nenecháva nás to chladnými a radi by sme všetkým deťom bez rozdielu aspoň trochu spríjemnili dlhý pobyt v nemocnici. Touto cestou chceme osloviť slovenskú verejnosť, aby spolu s nami prispela k zbierke, ktorú prinášame na Deň Rómov a ukončime na Deň Detí.

Počas pandémie Covid-19 sme sa zabudli usmievať, snažia sa nás neustále rozdeľovať a čo viac môže ľudí spájať k dobrým činom, ak nie rómska hudba. Rómski hudobníci, speváci, speváčky si uvedomujú mieru solidárnosti a spoločenskej zodpovednosti. Preto apelujeme  a prosíme srdcia  všetkých dobrých ľudí o zapojenie sa do tohto charitatívneho projektu, aby sme spolu deťom vrátili nádej, pomohli čo najviac deťom Slovenska.

Organizátor podujatia občianske združenie Fandíme Slovensku, a Ján Bihari autor charitatívneho podujatia  verejne vyhlasujú, a dávajú morálny záväzok, že všetky darované finančné príspevky, budú použité prostredníctvom Deťom s rakovinou n.o. ;na nákup infúznych a injekčných púmp, ktoré deti potrebujú, a neustále používajú.

Tak ako to má v stanovách Fandíme Slovensku o.z., ktoré sa venuje  podpore športu. Sa daným podujatím spojili dva svety , ktoré komunikujú univerzálnym jazykom – šport, hudba sú mostom medzi ľuďmi , myšlienkami, činmi , teda spájajú nás všetkých.

Link na zostrih koncertu :

https://youtu.be/S7PBLyszNtk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img