ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Farská charita stále pomáha ukrajinským rodinám. Prosba o podporu s trvanlivými potravinami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Farská charita Sereď / Viac ako 50 ukrajinských rodín v súčasnej dobe využíva služby našej charity. Sú to väčšinou matky a staré matky chrániace životy svojich detí pred vojnou.

Snažíme sa im pomôcť v ich neľahkých začiatkoch v našom meste. Veľa z nich využíva možnosti bezplatného kurzu slovenského jazyka, niektorým ženám sa už podarilo nájsť aj zamestnanie, dosť je ešte takých, ktoré sú odkázané na pomoc svojho okolia.
My všetci v našom meste im spolu môžeme pomôcť.

Preto aj touto cestou chceme poprosiť o podporu s trvanlivými potravinami ako sú oleje, konzervy, strukoviny, cukor.

ĎAKUJEME!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. ľudia pomáhajú lebo chcú uľaviť svojmu svedomiu, málokto to robí nezištne, bohužiaľ a preto záujem o pomoc rýchlo updatne, je to smutné

  2. Ľudia budú i naďalej dávať /aspoň si myslím/, ale už nie v takom rozsahu ako na začiatku, nakoľko dávali i zo svojich domácich zásob, ale teraz, keď to musia kupovať to bude poslabšie. To hovorili aj na hraniciach, že to upadá. A ešte k tomu sa pridáva raketové zvyšovanie cien potravín a energie. Väčšina týchto problémov padá na hlavu občana. Štát je akosi zdržanlivý, len to riešenie nejako odťahuje. Len zasadajú a múdrujú, ale výsledok nie je vidieť.

  3. Pre podpora – a keď ten štát aj pomôže, tak hneď na to je tu 100 brutálne agresívnych príspevkov, že čo ten štát pomáha Ukrajincom a nie našim bezdomovcom…

  4. Veru taka je pravda.kks nasim chudobným slovakom newedia pomoct.a bum dojdu z ineho štátu a im pomahaju.co im neda ukrajinsaka vlada háveď jedna vyjebana.bastardi ozaj niektory.mi nemame a nese deti poriadne do huby a im pomahaju ale dokedy sak?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img