ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Vážna dopravná nehoda na R1. Zasahovali aj dva záchranárske vrtuľníky – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium HaZZ |MM| Hasiči práve zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v smere do Trnavy.

Pri nehode došlo k zrážke dvoch kamiónov a jedného osobného motorového vozidla. Zasahujúci hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc, havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. Následkom nehody utrpeli štyri osoby zranenia rôzneho rozsahu. Pri udalosti zasahuje osem príslušníkov HaZZ z hasičských staníc v Nitre a Nitra-Dražovce.

Rýchlostná cesta je momentálne v smere z Nitry do Trnavy uzavretá.

Foto: HaZZ

– – –

ATE |MM|   K vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala dnes popoludní na rýchlostnej ceste R1 za Nitrou, boli na pomoc privolané dva záchranárske vrtuľníky.

Po zrážke dvoch kamiónov a jedného osobného vozidla boli z miesta hlásené štyri zranené osoby. Prvá posádka leteckých záchranárov si po pristátí priamo na ceste prevzala do svojej starostlivosti 37-ročného vodiča osobného vozidla. Nárazom do kamióna utrpel poranenie hrudníka, brucha a ďalšie povrchové odreniny. Po ošetrení a preložení na palubu bol v stabilizovanom stave prevezený na urgentný príjem UNB v Ružinove. Druhá posádka si na mieste prevzala 51-ročného vodiča kamióna. S poranením hlavy, hrudníka a brucha bol v stabilizovanom stave, pri vedomí vrtuľníkom prevezený do FN F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Ostatní zranení ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 22.3.2022 – tlačová správa KR PZ Nitra

Všetky záchranné zložky smerovali včera popoludní na rýchlostnú cestu R1, kde v blízkosti tzv. Lehotského mosta došlo k dopravnej nehode dvoch nákladných áut. Do, pri pravej krajnici odstaveného nákladného auta, narazil zozadu iný nákladiak. Auto odstavené pri krajnici náraz odhodil a vytvorilo tak náhlu prekážku osobnému autu VW Passat. Pri tejto zrážke sa zranili tri osoby, pričom 28 ročná spolujazdkyňa z osobného auta následkom zranení podľahla.
Polícia okolnosti, mieru zavinenia a presnú príčinu tejto tragédie vyšetruje ako prečin usmrtenia.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Aspon keby vzdy pisali kto do akej mieri je vinnikom nehody. A hlavne tragickych . Ved dopravny policajti to vzdy vedia urcit hned na mieste.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img