ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Policajní hrdinovia opäť v akcii. S kolegami ratovali mladého muža

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajná hliadka, v zložení práp. Peter Sánka a npor. Bc. Karol Csicso, bola vyslaná kvôli domácim nezhodám do jednej z obcí neďaleko Dunajskej Stredy. Keď informáciu zachytili vo vysielačke policajní „záchranári“ nstržm. Mgr. Attila Menyhárt a stržm. Norbert Rosztovics, rozhodli sa im pomôcť. Po ceste na preverenie oznámenia netušili, že budú opäť musieť bojovať o život nešťastného muža.

Policajti, ktorí už majú so záchranou životov bohaté skúsenosti, po príchode na miesto zistili, že sa v garáži rodinného domu nachádza muž v priamom ohrození života. Ihneď vykonali potrebné opatrenia, dali muža do stabilizovanej polohy a poskytli mu predlekársku prvú pomoc. Mladému mužovi privolali RZP a až do jej príchodu s ním komunikovali a udržiavali ho pri vedomí.

Opäť piatok večer a opäť je jedným z hrdinov ten istý policajt. Chalani dobrá práca a veľa šťastia pri ďalších výjazdoch!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img