ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

V objekte obývanom Rómami znovu spaľovali odpadky

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Obyvatelia idúci po násype nás krátko po 18. hodine upozornili na hustý čierny dym stúpajúci z dvora s domami obývanými Rómami na Cukrovarskej ulici.

Na mieste bolo zrejmé, že opätovne tu dochádza k spaľovaniu odpadkov. Veľkoobjemový kontajner na odpadky umiestnený v objekte je opätovne naložený do plna a s najväčšou pravdepodobnosťou bude znovu na skládku odvezený za 50 až 80 Eur, ako tomu bolo doteraz.

Skutočne je čas pýtať si od mesta rovnaké služby a za rovnaké ceny, aké sú poskytované týmto spoluobčanom. Pred zákonom si predsa musíme byť rovní a akékoľvek zvýhodňovanie jednotlivcov a skupín obyvateľov, rovnako ako i diskriminácia na tomto princípe sa v civilizovanej spoločnosti nesmú pripustiť.

Bližšie informácie prinesieme po ich získaní od polície a HaZZ.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ja som za aby ste nám to zbúrali! A nové nám gadžovci postavia kde ? Pri kaplnke by sa nám páčilo! Jóóój mamo

  2. pre CD RÓM, rozumná pripomienka! Niektorí gadžovia nepochopili, že keď sa niečo zbúra, tak je treba niečo za vatikánsku menu aj postaviť.

  3. z cukrovatskej si za kontajner normalne platia a normalni si mozu na meste zadarmo vypytat, bezplatne to odvezu sa informuj ty anonym h

  4. A môžeš definovať slogan “normálne si platia”? A ešte keby si bol taky dobrý vysvetli aj opak keď niekto neplatil

  5. Som dal link kde si to prečítaš a zmizol mi. Žeby zakázané noviny sa tu nesmeli? To. Mi je ftipne, že soľ vstúpil do môjho komentára…

  6. Pán Majko od vtedy ako som Vás videl na tej foto s hotdogom v ruke z vašich cestovateľských potulkov nemôžem dobre spávať

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img