ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Políciu aj záchranárov mal dať „do pozoru“ drogovo závislý muž

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Dokonca z iného mesta mal prísť do Serede pre drogy, ktoré si mal aplikovať hneď v aute.

Na osobu v bezvedomí mala byť upozornená polícia aj záchranári na ulici Vinárskej. Po príchode týchto zložiek na miesto udalosti malo byť zistené, že ide o drogovo závislú osobu, ktorá si drogy mala aplikovať a následne vzbudiť dojem, že má zdravotné problémy.

Je smutné, že práve v tomto čase mohol rýchlu zdravotnú pomoc potrebovať  niekto, kto má skutočné zdravotné problémy a záchranári sa museli venovať práve tomuto prípadu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. to je všetko,že si to kúpil v Seredi a od koho mali ho vymlátiť ako žito aby priznal určite to nebolo prvý krát,načo si budeme robiť starosti že ?

  2. To, čo si napísal, vyzerá to tak, že si bol aj ty pod vplyvom drog. Píš, keď budeš v poriadku, aby si vedel o čom píšeš!

  3. Máte vi ale problémi sa Racej kuknite každý sami na seba šak vecina z tých čo ani neberte drogy ste viacnásobné odpornejsi a zákerný ľudia ako ti čo bohužiaľ na tých drogách skončili ale nepoznáte nikto čo ich doviedlo ktomu každý 5ti feťák má nejaký nepekný dej čo ho dostalo tam gde je dobré a vy viete len ohrnat Tina chrapinami nad nimi pritom vecina má omnoho äcsie ❤️ ako taký čo nefetuje sama som tam bola a mám preto svoj názor a kľudne sa aj na ti neandrtalske kotrby postavte a riešte môje vijadrenie no ja sa aspom príjemné opäť zabavim na vašich odpovediach už sa teším trubice!

  4. Veď Ty si fetuješ stále! Ty ešte žiješ? Pri poslednom tvojom statuse, keď si stratila akože psa, ktoré tvoj degeš vraj bije, si sa tu lúčila s mamu, že sa ideš oddrbať!! Šak keď si to písala, si bola tiež nafetená! A taká hajda čo sa nevie postarať o svoje dieťa tu nadáva niekomu do trubíc? Sa zobuď ty fetka, lebo za chvíľu ti zaklope sociálka na dvere, bolo by načase, Tomanka ubohá

  5. Aká sociálka? Veď ona toho maličkého ani nemá.Zase si zaobstarala Psa ten je presnejší ako dieťa 😉 že Nikola

  6. Anonym nado mnou, chvála bohu že ho nemá, teším sa tomu! A ani psíka by som jej nedal a ako píše ten anomym nad Vami, veru fetka to je, a taká bude písať že trubice…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img