ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Na Sĺňave našli utopeného muža. Starší muž nikomu nechýba -AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajní pátrači žiadajú občanov o pomoc pri identifikácii muža.

Policajtov kontaktovali včera ráno pracovníci elektrární potom, ako na hladine vody našli v blízkosti nasávacieho potrubia mŕtve telo muža. Policajná hliadka udalosť potvrdila a policajní operatívci preverili k osobe informácie na mieste. Po prehliadke tela ani v meste Piešťany neboli zistené informácie k totožnosti osoby a do tejto chvíle sa nikto neobrátil so žiadosťou o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby. Vzhľadom na okolnosti úmrtia nariadil obhliadajúci lekár pitvu.

Odhadovaný vek muža je 60 – 70 rokov, vysoký približne 160 -170 cm, zavalitejšej postavy, má prešedivelé vlasy a hnedé oči. Muž mal na sebe modrý hrubý sveter na zips, čierno-bielu károvanú košeľu, modré tričko, modré rifle a obuté čierne topánky na šnurovanie.

Predpokladaný čas úmrtia bol stanovený cez víkend, resp. v nasledujúce dni.

Ak ste muža za posledných pár dní videli, poznáte osoby, s ktorými sa kontaktoval, alebo viete jeho totožnosť, všetky informácie nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158 alebo nám napísať do súkromnej správy fb sr – trnavský kraj.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 21.03.2022 – KR PZ Trnava

ĎAKUJEME ZA POMOC, POLÍCIU KONTAKTOVAL BRAT ZOSNULÉHO MUŽA
K úmrtiu 60 ročného  muža došlo bez cudzieho zavinenia.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. AKTUALIZOVANÉ
    ĎAKUJEME ZA POMOC, POLÍCIU KONTAKTOVAL BRAT ZOSNULÉHO MUŽA
    K úmrtiu 60 ročného muža došlo bez cudzieho zavinenia.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img