ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Ľudia prejavujú súcit a chápu potrebu pomôcť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Skutočne väčšina úplne obyčajných ľudí chápe potrebu pomôcť ľuďom v núdzi. A nerišia nič iné, ako to, že matky a hlavne deti utekajúce pred vojnou na Ukrajine trpia najviac.

Nielen Sereďská charita teda pomáha, ale aj úplne bežní ľudia. Na základe publikovaných materiálov na SOL, sa náš čitateľ Lukáš ohlásil na návštevu. Radi sme ho uvítali u nás rovnako ako desiatky, vlastne stovky návštev pred ním.

Lukáš neprišiel naprázdno. Z batožinového priestoru svojho auta sme mu pomohli vyložiť darček ktorému sa potešia hlavne deti vojnovým konfliktom skutočne trpiace najviac. Niekoľko krabíc sladkostí pribudlo k jedlu pripravenému pre ubytovaných bežencov. Oni vážne nemajú prakticky nič.

Ešte raz srdečná vďaka darcovi a to aj za deti, ktoré na ubytovanie ešte len očakávame.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Je to od neho veľmi pekné, že chce detičky potešiť. Možno, že niektorým sa ani doma čokolády a iných sladkostí nedostalo. Aspoň malá náplasť na ich stresy.

  2. Pekne sa ten Lukáš buchol po vačku.sak ked na to ma jasne,lenze niektorí slovenska rodina tu na SR hladuje a zivory a hladuje.a to nehovorim co bude ked tie ceny potravin a vsetkeho idu pekne nahor.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img