ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Dnes si vyčítam, že som nekričal viac.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Od roku 2013 som verejne varoval pred nebezpečenstvom, ktoré sa šíri z Kremľa, hoci mi nadávali mi do rusofóbov, krútili hlavou, prečo dramatizujem a posmievali sa, že vidím Putina aj za nezavretým oknom v školskej triede. Dnes si vyčítam, že som nekričal viac. Ale teraz nie je čas na sebaspytovanie alebo hrabanie sa vo výrokoch „expertov“ a „mierotvorcov“, ktorí nás vlastne len paralyzovali. Teraz je čas na maximálnu podporu Ukrajine, ktorá keby padla, stali by sme sa hraničnou krajinou medzi dvomi svetmi. Teraz je čas prijať realitu – čelíme revizionistickej mocnosti, ktorá prekresľuje hranice a sféry vplyvu vojenskou cestou. Dnes je ten deň, kedy buď otvoríme oči, alebo budeme naďalej žiť v sebaklame.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ale no, zákvas ser nato. Však si odhalil supertajnú ruskú základňu v Dolnej Krupej. Mal by si dostať pochvalu pred naštartovaným kombajnom.

  2. Ruský cenzorský úrad Rosskomandzor začína čiastočné blokovanie Facebooku pre „porušovanie slobody prejavu“. Oznámil to na Twitteri Christo Grozev, riaditeľ Bellingcatu.

    Čo si to tí rusi píšu na tom facebooku, hadam len nie že fuhrer je škaredý a treba ho zavesiť?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img