ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Rokovanie autodopravcov na Ministerstve dopravy SR

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 23.02.2022 sa o 17:37 hod. konalo rokovanie na Ministerstve dopravy SR za účasti zástupcov Česmad, Asociácia Žltý Anjel Asistance 24 , Únia dopravcov Slovenska a regionálnych dopravcov.

UNAS po skončení štrajkov dal výzvu Ministrovi dopravy SR, aby sa s dopravcami stretol do 23.02.2022 v opačnom prípade UNAS spustí opätovne štrajky.

Ministerstvo dopravy SR v TV obvinilo p. Skalu , že nie je štatutárom UNAS. Predložili sme dokumenty a veci sa vysvetlili.

Predniesli sme opätovne svoje požiadavky , kde nám p.Doležal vysvetlil , že všetky odvetia majú problémy. Členovia UNAS vysvetlili, že už nemajú z čoho platiť ani cestnú daň .

Zhruba po hodine vysvetľovania nastala hádka medzi p. Hudákom – Česmad a p. Skala – UNAS, kde pán Skala odišiel z rokovania, nakoľko si pán Hudák začal presadzovať svoje návrhy a nemal záujem rešpektovať návrhy zníženia mýta a riešiť regionalných  dopravcov a nerešpektoval ,že protest vytvoril UNAS.

Po 15 minútach odišiel z rokovania aj zástupca Asociácie Žltý Anjel p. Urge, kde rokovanie k ničomu neviedlo, pretože sme počúvali len ako sa to nedá.

Na rokovaní ostali 4 zástupcovia UNAS, kde po ukončení rokovania skonštatovali, že Minister dopravy SR je len bábkou v rukách Česmadu .

Vyzývame Vládu SR , Parlament a Koaličné Politické strany, aby okamžite začali riešiť problémy  dopravcov.

Inak budeme nútení trvať na odstúpení Ministra dopravy SR a uskutočniť nový protest , pretože opätovne sa rokovanie uskutočnilo bez výsledkov.

 

Predsednictvo UNAS .SKALA.

 

 

zdroj: UNAS

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img